top of page
Остров-Маврикий.jpg

 

Маuritius (Novatours)

29.12.2021-23.03.2022

Mauritius on vulkaanilise päritoluga saareriik, mis asub Madagaskarist ligi 900 kilomeetri kaugusel. Kiireim ja tõhusaim viis selle saareni jõudmiseks on kasutada lennutransporti. Kohalik rahvusvaheline lennujaam asub saare kaguosas. Mauritius ise on mõõtmetelt veidi väiksem kui meie Saaremaa. Lühikesed vahemaad teevad Mauritiuse avastamise lihtsamaks - näiteks saab saare teises otsas olevasse Mauritiuse pealinna, Port Louisi sõita autoga vaid tunni ajaga.

Mauritius on Aafrika üks väikseimaid riike. Tõeliselt paradiislik saar rõõmustab reisijaid paljude luksushotellide, kvaliteetse teeninduse ja suurepärase kliimaga. Samuti võluvate maastike, idüllilise rannajoone ja veealuste aaretega.

Mauritiuse pealinn Port Louis asub kahe mägise tipu embuses. Pealinna tõelise rütmi tunnetamiseks tuleks külastada keskturgu. Värsked puuviljad ja mitmed vürtsid ning kauplemisrõõm, millest jagub muljeid ja erksaid mälestusi pikaks ajaks. Saare pealinna külastades tasub võtta ette jalutuskäik Signali mäele ja imetleda linna kaunist siluetti. Päikeseloojangu taustal on see veelgi võrratum. Ajaloohuvilistel tasub külastada Fort Adelaide kindlust, kus avaneb laegas Mauritiuse rikkaliku ajaloo- ja kultuurilätete juurde. Riiklikus loodusloomuuseumis saab näha muistse kohaliku linnu ja saare sümboli dodo (dronti) luustikku. Blue Penny muuseum on koduks maailma esimesele koloniaaltemplile ja sealt leiab palju muudki huvitavat. Populaarseimatest turismimagnetitest on pealinnas veel uus Caudani sadamapiirkond, kus asuvad trendikad poed, kinod, teatrid, restoranid ja kasiinod.

Be Cosy Hotel 3* söökideta Novatours  al. 1475 €  (10 ööd/in.)

Tarisa Resort 3*  kõik hinnas Novatours al. 1560 €  (10 ööd/in.)

Anelia Resort 4 * kõik hinnas Novatours al. 1899€  (10 ööd/in.) 

Sofitel Mauritius Resort 5* hommiku ja õhtusöögid Novatours al. 2075 €  (10 ööd/in.)

 

 

******Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust

bottom of page