top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indonesia

Bali saar on kahtlemata kõige kuulsam ja populaarsem Indoneesias asuv saar, mis on ümbritsetud India ookeaniga. Kümme aastat tagasi oli Bali turismisihtkohana avastamata, nüüdseks külastab saart igal aastal umbes 1,5 miljonit välismaalast ja pea miljon kohalikku turisti. Suurepärane troopiline kliima on põhjus, mis meelitab puhkajaid aastaringselt sellele imelisele saarele!

Reisi Bali saarele ja sa näed, millest räägivad eksootikalembed reisihuvilised - laiad riisipõllud, kakaoistandused, troopiline järv ja vulkaanilised vaated. Koge imelist päikesetõusu või päikeseloojangu ilu. Me ei kahtle, et puhkus Balil ületab kõik ootused ja annab rohkem elamusi kui võib ette kujutada!

Bali saar ei ole suur, kuid selle maastiku mitmekesisus vastab kõikide külastajate ootustele – lainete püüdmine Kutas, ujumine ja sukeldumine smaragdrohelises ookeanis, päevitamine vulkaanilistel liivarandadel, vulkaanidele ronimine, džungli avastamine, riisipõllud, lilledest ja palmipuudest ümbritsetud vanade templite külastamine, värvikate tseremooniatega liitumine ja rituaalsed tantsud, mis ei ole ainult turistide meelelahutus, vaid ka vanade traditsioonide säilitamine.

bottom of page