Almeria 

Ida-Andaluusias asuv Almeria rannik on ilmselt Hispaania ranniku viimane paik, kus on veel võimalik leida rand vaid enda jaoks. Seda piirkonda iseloomustab hellitav päike, mis särab ja soojendab vähemalt 300 päeva aastas. Juba märtsi lõpus on siin piisavalt soe, et riided seljast heita ning nautida päikesekiiri. Soe ilm võib kesta hilissügiseni, isegi novembris langeb temperatuur harva alla 20 kraadi. Suvel, kui termomeetri sammas kerkib veel kõrgemale, on sademete hulk Almerias nullilähedane.

 

Kosta Brava  

Hispaanias Kataloonia kirderannikul asuv Costa Brava on puhkusereisijaid vastu võtnud vähemalt viimased 70 aastat. Kombinatsioon mõnusast kliimast, loodusest, vaatamisväärsustest ja suurepärastest randadest on selle piirkonna puhkuseks otsekui loonud. Täna on Costa Brava kunagised kalurikülad täis hotelle, puhkusekortereid ja villasid, kuid rannapuhkuse ja gastronoomia kõrval tasub kindlasti külastamist ka Girona, Salvador Dali muuseum Figuereses, Dalí ja tema abikaasa Gala loss Púbolis, anšoovisemuuseum L'Escalas ja samas kõrval asuv Rooma kunagine linn Empúries.

Tenerife (Novatours)

 

09.10.2020-28.04.2021

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust. Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat. Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. · Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid proovima. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Teide ’kuumaastikku’ näete filmiklassikasse kuuluvates ’Ahvide planeedis’ ja ’Tähesõdades’. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed. Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.

 

Laaguna Apartamentos II 2* ilma söökideta NOVATOURS - 545 € ( 7 ööd/in.) 

Ponderosa 4* hommiku- ja õhtusöögid+ NOVATOURS - 615 € ( 7 ööd/in.) 

Labranda Isla Bonita  4* kõik hinnas NOVATOURS - 885 ( 7 ööd/in.) 

Jardines De Nivaria  5* hommikusöök NOVATOURS - 1169 € ( 7 ööd/in.) 

+372 5666 0654; +372 6450 071

Peterburi tee 46-113a,Tallinn, 11415

©2019 by Merelinn Travel OÜ. Proudly created with Wix.com