top of page

 

 

 

 

 

 

Kreeka

Kreeta ( Novatours)

 

31.07.2021-20. 10.2021

 

Kreeta saar asub Eugeuse mere lõunaosas kolme maailmajao -Euroopa, Aasis ja Aafrika - kaubateede ristumiskohas. Saare suurus on 8336 km2  ja rannajoone pikkus on 1046 km. Saar on pikliku kujuga, pikkuseks idast läände on 260 km. Kreeta on Kreeka suurim saar ning Sitsiilia, Sardiinia, Korsika ja Küprose järel Vahemere suuruselt viies saar. Saare põhjarannikul asub Kreeta pealinn Iraklion, mis jagab saare justkui kaheks: ida- ja lääneosaks. Erinevalt Kreeka mandriosast ei ole Kreetal suuri linnu - suurem osa saare elanikest elab väikelinnades ja enam kui 1400 külas.

Hersonissos Maris 4* hommiku-ja õhtusöögid   -  575 € ( 7 ööd/in.)   

Elounda Waterpark 4* hommiku-ja õhtusöögid  -    535 € ( 7 ööd/in.)    

Aldemar Knossos Royal 5*hommiku-ja õhtusöögid   - 729 €  ( 7 ööd/in.)    

****Nädalaste majutuste näidishinnad ühe inimese kohta kaheses toas!

Rhodos (Novatours)

02.08.2021-18.10.2021

Peaaegu Türgi ranniku ääres paiknev Rhodose saar oli kunagi tähtis Kreeka majandus- ja kultuurikeskus. Rhodose saart uhuvad Vahemere veed. Rhodos on Kreeta ja Euboia järel suuruselt kolmas saar Kreekas. Selle Vahemere saare pindala ligi 1400 km2  ja pikkus 78 km. Turiste meelitab saarele puhkuseks sobiv kliima, kaunid liivarannad ja rohkelt meelelahutusvõimalusi. Rhodosel on soojad suved ja mahedad talved. Kuna siin on enam kui 300 päikeselist päeva aastas, lokkab saarel lopsakas loodus.

Carina 2*  hommikusöögid  Novatours - 425 € ( 7 ööd/чел.) 

Belair Beach 4* hommiku-ja õhtusöögid- 605  ( 7 ööd/чел.) 

Mitsis La Vita 4* hommiku-ja õhtusöögid    Novatours - 689  ( 7 ööd/чел.) 

Lindos Imperial 5*  hommiku-ja õhtusöögid  - 695 € ( 7 ööd/чел.) 

****Nädalaste majutuste näidishinnad ühe inimese kohta kaheses toas!

Korfu (Novatours)

31.08.2021-12.10.2021

Korfu on Joonia mere suurim ja väidetavalt ka kauneim saar, mis hiilgab smaragdina kesk türkiissinist merd. Saarel on palju rohelust – põhjaosas haljendavad oliivisalud, keskosas kõrguvad metsaga kaetud mäetipud, lõunaosas võib nautida puutumatut mägist loodust. Tänu selgele ja puhtale mereveele on Korful head sukeldumisvõimalused. Korraldatakse erinevaid sukeldumisretki näiteks koobastesse ja laevavrakkide juurde.

Popi Star 2*  hommikusöögid  - 415 € ( 7 ööd/чел.) 

Yannis Corfu Hotel  3*  hommiku-ja õhtusöögid  -  565 € ( 7 ööd/чел.) 

Alexandros Hotel  4*   kõik hinnas   -   489 € ( 7 ööd/чел.) 

Corfu Holiday Palace 5*   hommiku-ja õhtusöögid  -  739€ ( 7 ööd/чел.) 

 

****Nädalaste majutuste näidishinnad ühe inimese kohta kaheses toas!

Kos 

Kos on turistide hulgas üks populaarsemaid Kreeka saari. Tasase pinna ja rohke roheluse tõttu kutsutakse Kosi vahel ka ujuvaks aiaks. Kuigi saar on üsna väike – vaid 40 km pikk – on see siiski ajalooliselt tähtis koht ja meeldib ka turistidele. Kos on koduks umbes 30 000 tuhandele inimesele. Reisibürood ja lennuliinid pakuvad alati soodsaid pakette, millega saart külastada.

Saare samanimeline pealinn on tähtis keskus. See on väike ja aktiivne sadamalinn, mis pakub ka turistidele piisavalt meelelahutust. Siit on mugav ka teistele Kreeka saartele edasi sõita. Kosi sadamasild, mis avati umbes 10 aastat tagasi, on saanud Dodekaneeside saarestiku südameks – seda peetakse parimaks kohaks, kust jahiga või laevaga sõitma minna. Peale selle asub Kos üsna lähedal Türgile, nii et siit on lihtne Bodrumit, Marmarist ja teisi kuulsaid Türgi kuurortlinnu külastada.

Halkidiki

 

Poseidoni kolmhargiks kutsutavat Halkidiki poolsaart iseloomustavad sügav sina ja briljantne rohelus, lõputud liivarannad ja merega käsikäes seisvad männid, õhus hõljuv vaiguaroom ning mere soolane lõhn.

Halkidiki asub Egeuse mere ääres ja kuulub Kreeka suurimale haldusüksusele Makedooniale. See poolsaar on üks kaunimatest ja ökoloogiliselt puhtamatest paikadest

Thessalonikist lõunasse jääval Halkidiki kolmeharulisel poolsaarel asuvad Kreeka ühed parimad supelrannad. Isegi turismihooaja kõige kuumematel päevadel võib Kassandra, Sithonia või Athose poolsaare kümnete kilomeetrite pikkustel puhastel supelrandadel leida privaatsemaid kohti rannamõnude nautimiseks. Poolsaarel on mitmeid imeilusaid lahesoppe ning rannal peesitades võib nautida hunnitut vaadet Egeuse mere avarustest paistvatele väikestele eksootilistele saartele.

 

bottom of page