top of page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bulgaaria (Novatours)

 

16.05.2021 – 12.09.2021

Euroopa kaguosas, Balkani poolsaarel paikmeva Bulgaaria piirneb 5 riigiga. Põhjanaaber on Rumeenia, lõunanaabrid on Türgi ja Kreeka, läänenaabrid aga Serbia ja Makedoonia vabariik. Bulgaaria idapiiri ääristab koguni 378 km ulatuses Musta mere rand. Must meri on puhas, rahulik ja mitte kuigi sügav.

Bulgaaria keskvöötmeline kliima läheb riigi kesk- ja põhjaosas merelisest üle mandriliseks. Talvel sajab lund, suve esimesel poolel võib sadada vihma. Riigi pehmet kliimat mõjutavad Vahemeri ja Must meri. Parim aeg Bulgaarias puhkamiseks on maist septembrini. Suvel on siin harva väljakanatamatult palav - õhutemperatuur jääb vahemikku 25-31C, keskmine veetemperatuur on 25C. Öine temperatuur jääb vahemikku 16-19C.

Kuldsed liivad (Golden Sands) on Musta mere rannikul, Varnast 18 km põhja poole asuv kuurordikompleks, kus kohalikud elanikud ei ela. Rannikujoon on umbes 4 km, laius on kohati kuni 100 m. Luksuslik park, kus puude jahedus koos ilusa rannaliivaga loovad unikaalset puhkuseatmosfääri. See ilus looduslik park on tekkinud ilma inimeste sekkumiseta. Kuldsed Liivad on üks üheksast Bulgaaria kuurordist, mis on saanud autasu „Sinine lipp” ökoloogiliselt puhaste randade eest. Kuurordil on mineraalvee raviallikad, mis kinkivad teile tervist ja ilu kogu aasta vältel. Kuldsete liivadel on unikaalne loodus kaasaegsete hotellide ja laia meelelahutuste valikuga – kõik see on loob eeldused, et teie puhkus oleks mugav, meeldiv ja unustamatu! Kuldsed liivad on ideaalne noorte kuurort! Teid ootab suur valik ööklubisid, diskosid ning baare, milles on rahvuslikud toidud ning erinevad meelelahutuse programmid.

Päikese rand

Bulgaaria pehme kliima, hea ökoloogia, laiad kuldsed rannad, liivaluited ning soe võluv meri juba mitmendat aastat tõmbavad turiste kogu Euroopast. Päikese Rand (Sunny Beach) on suurim mere ranniku kuurordikompleks. See on hindamatu leid aktiivset puhkust nautivatele reisijatele, kellele meeldivad eredad eluvärvid ja õrn hellitav päike. Üle 120 eri klassifikatsiooniga hotelli, mis asuvad mererannikul või roheliste parkide ümbruses teevad Päikese Rannast imelise oaasi! Te võite külastada erinevaid restorane, rahvaluule programmidega taverne, maitsta rahvuslikku toitu, nautides kulinaaria meistriteoseid. Ägedate tunnete armastajail on siin mille üle rõõmustada: neid võluvad veesuusad, langevarjud, jahid, surfing, ratsutamine ning teised võimalused suurepäraselt ja meeldivalt aega veeta. Selle kuurordi ööelu rõõmustab teid oma dünaamikaga: ööklubid, kasiinod, varjeteebaarid, diskod ja palju muud. Te saate nautida puhaste mineraalsooladega rikkast merd, sooja merebriisi ja kuldset liiva.

St. KONSTANTIN JA JELENA

Kuurordikompleks St.St. Constantine & Helene asub Bulgaaria Riviera põhjaosas, umbes 10 km kaugusel Varnast. Kuurort asub ilusa pargi vahel. Siin teid veetlevad väikesed vaiksed lahed nind rohelusse uputud mineraalveeallikad.St Constantine ja Elena" – on esimene Bulgaaria Musta mereäärane kuurort. Ta asub ilusas looduslikkus piirkonnas. Kogu kompleks on kaetud metsaga. Rannarajooni pikkus rohkem, kui 3,5 km

Obzor

Obzor jääb Varnast 60 km lõuna ning Burgasest 65 km põhja poole. Linna rajasid kreeka kolonistid ja seda tunti Heliopolise nime all. Hiljem sai Heliopolisest kuulus roomlaste kindluslinn. Tänapäeval on Obzor populaarne Musta mere kuurort, mis on tuntud just oma laia peene liivaga ranna poolest. Selles õdusas kuurordis on elav ja kirev kesklinn, mille restoranid pakuvad oma külastajatele maitsvaid rahvusköögi roogasid.

Nessebar

Nessebari kuurort asub 2 km kaugusel vanast Nessebarist ja 1.5 km kaugusel uuest Nessebaris. Sunny Beachilt on kuurordisse 6 km.Puhkajaid meelitab siia imepärane liivarand ning mugavad kõrge kategooria hotellid, mis pakuvad oma külastajatele erinevaid teenuseid. Kuurort sobib puhkamiseks eelkõige peredele.

Zlaten Rog 3 * hommikusöögid (Golden Sands) – al. 333 € ( 7 ööd/чел.)

Luna Hotel 4 *  hommiku-ja õhtusöögid (Golden Sands) – al. 424 € ( 7 ööd/in.)

 Imperial Resort 4 * kõik hinnas (Sunny Beach) –   al. 484 € ( 7 ööd/in.)

Melia Grand Hermitage 5 * kõik hinnas (Golden Sands) – al. 617 € ( 7 ööd/in.)

 

***Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust

bottom of page